Pacjenci o...

Pacjenci o...

Wróciła mi wiara w siebie i swoje możliwości

Mieszkam od jedenastu lat w Wielkiej Brytanii, pracuję na Uniwersytecie Londyńskim. Choroba nerwicowa, na którą cierpiałam od lat, z czasem przerodziła się w stany depresyjne. Traciłam apetyt, wieczorem miałam trudności z zasypianiem, a rano ze wstawaniem, cierpiałam na brak koncentracji, niechęć do działania, do życia, a nawet miałam myśli samobójcze. Lekarze orzekli depresję i zalecili leki antydepresyjne, które nie pomagały mi, więc przestałam je zażywać.

Podczas parodniowego pobytu w Polsce natrafiłam w księgami na dwie książki Pani Marii Szulc: "Spotkania z podświadomością" i "Potęga podświadomości". Gdy je przeczytałam, pomyślałam sobie, że książki te czekały tu na mnie.

Po długich staraniach zostałam przyjęta na kurację w Gabinecie Psychostymulacji Pani Marii Szulc. Radość moja była wielka. Już po pierwszym zabiegu poczułam się doskonale i wiedziałam, że spotkałam prawdziwego nauczyciela mojej duszy. Uspokoiłam się, noc dała mi głęboki sen i wypoczynek, a poranek radość z nadejścia nowego dnia. Wróciła mi wiara w siebie i swoje możliwości, poczułam przypływ energii. Moja podświadomość, pozytywnie pobudzona w czasie zabiegów, dzięki kodowanym informacjom dokonała korzystnych zmian w moim stanie psychicznym. Każdy następny zabieg pogłębia ten proces dochodzenia do pełni sił. Pełni i radości, której przedtem nie znałam.

Anna
Londyn, Wielka Brytania
Przekonałem się o potędze podśw...Następny

zobacz również

Gabinet hipnoterapii i psychoterapii im. prof. Marii Szulc

ul. Mierosławskiego 15/1, 01-549 Warszawa

tel.: 22 839 21 61

tel. kom. 606 366 994

e-mail: info@gabinet-hipnozy.pl