Pacjenci o...

Pacjenci o...

Wróciła mi ochota do życia

Szanowna i droga Pani Profesor

Jeszcze raz dziękuję serdecznie za to, że pozwoliła mi Pani normalnie spojrzeć na świat i ludzi i że teraz czuję się wreszcie wyzwolona z nałogu. Nie piję i nie mam na to ochoty, jest mi to obojętne. Jeszcze raz dziękuję, przesyłając Pani ulubione cukierki, które na pewno Pani pomogą. Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

(...) Po przeczytaniu o metodzie psychostymulacji już na drugi dzień jechałem z Frankfurtu do Warszawy z ogromną nadzieją i przekonaniem, iż jest ktoś, kto mi pomoże. Tak się też stało. Dzięki ogromnemu szczęściu, jakie mnie spotkało (gdyż Pani Profesor Maria Szulc przyjęła mnie natychmiast mimo wielomiesięcznych terminów oczekiwania), czuję się nowo narodzonym i odzyskanym człowiekiem. Widzę dalszy sens życia i wytyczam sobie nowe cele.

Od pierwszego dnia kuracji skończyłem absolutnie z piciem i nie odczuwam łaknienia alkoholu, co było kiedyś dla mnie niewyobrażalne. Dzisiaj mogę dalej wykonywać swój zawód, być w towarzystwie klientów i przyjaciół, którzy piją, a ja nie!

I cieszę się, cieszę się, cieszę się, iż wróciła mi ochota do życia, do pracy, znów mogę normalnie, zdrowo sypiać, wstając rano pełen nadziei i ogromnej werwy, a stawiając czoło następnym wyzwaniom, stresom, kłopotom, nie muszę uciekać do butelki z napisem "Wódka", jestem ponad tym, poza tym lub po prostu obok.

I proszę mi wierzyć, że jest to najwspanialsze uczucie, jakie mnie w moim 40-letnim życiu spotkało.

Łączę pozdrowienia
Jurek
Frankfurt /a M., Deutschland/
Czuję się teraz bogatszyPoprzedni
Ponownie stałem się normalnym cz...Następny

zobacz również

Gabinet hipnoterapii i psychoterapii im. prof. Marii Szulc

ul. Mierosławskiego 15/1, 01-549 Warszawa

tel.: 22 839 21 61

tel. kom. 606 366 994

e-mail: info@gabinet-hipnozy.pl