Opinie pacjentów

Opinie pacjentów

Dziękuję Bogu, że pozwolił mi się spotkać z P. Góreckim

Dziękuję P. Wojciechowi Góreckiemu za przeprowadzenie terapii antyalkoholowej. Jestem nałogowym alkoholikiem od kilku lat. Przez ostatnie pięć lat używałem alkoholu w postaci piwa w różnych dawkach od 5 butelek minimum do 15 butelek. Próbowałem różnych sposobów w celu odejścia od nałogu. Byłem na terapii grupowej w Łukowie, na detoksie, lecz żaden z tych sposobów nie był w stanie wyrwać mnie z nałogu.
Dziękuję P. Wojciechowi Góreckiemu za przeprowadzenie terapii antyalkoholowej. Jestem nałogowym alkoholikiem od kilku lat. Przez ostatnie pięć lat używałem alkoholu w postaci piwa w różnych dawkach od 5 butelek minimum do 15 butelek. Próbowałem różnych sposobów w celu odejścia od nałogu. Byłem na terapii grupowej w Łukowie, na detoksie, lecz żaden z tych sposobów nie był w stanie wyrwać mnie z nałogu. Czułem, że brakuje mi duchowego i psychicznego wsparcia w walce z tym strasznym nałogiem.

Dopiero po pierwszym seansie u P. Wojciecha Góreckiego poczułem, że jest to coś, co mi odpowiada. Wzmocniłem się psychicznie i w trakcie terapii czułem, że ciągle jestem mocniejszy psychicznie i wraca mi chęć do życia, a miałem już myśli samobójcze. Po ukończeniu terapii czuję się bardzo dobrze, całkowicie zamilkła chęć do picia piwa, jestem sprawniejszy fizycznie. Uważam, że ta terapia jest właściwa szczególnie dla ludzi wrażliwych.

Dziękuję Bogu, że pozwolił mi się spotkać z P. Góreckim i wierzę, że jego metody leczenia od uzależnienia alkoholowego są skuteczne i pozwolą mi żyć dalej owocnie i szczęśliwie.

Zdzisław
Nie sztuka umrzeć - sztuką jest ...Poprzedni
Jestem teraz spokojny i szczęśliw...Następny

zobacz również

Gabinet hipnoterapii i psychoterapii im. prof. Marii Szulc

ul. Mierosławskiego 15/1, 01-549 Warszawa

tel.: 22 839 21 61

tel. kom. 606 366 994

e-mail: info@gabinet-hipnozy.pl