Opinie pacjentów

Opinie pacjentów

Cięszę się każdym nowym dniem

Serdecznie dziękuję Panu Wojciechowi Góreckiemu za wyleczenie mnie z choroby alkoholowej, która trapiła mnie przez 40 lat mojego życia. Aktualnie od ponad 3,5 roku nie pije i nie mam zamiaru pić do końca mojego żywota.
Serdecznie dziękuję Panu Wojciechowi Góreckiemu za wyleczenie mnie z choroby alkoholowej, która trapiła mnie przez 40 lat mojego życia. Aktualnie od ponad 3,5 roku nie pije i nie mam zamiaru pić do końca mojego żywota.

Z alkoholem zetknąłem się, tzn. zacząłem spożywać w wieku 15 lat. Po 10 latach byłem już tak uzależniony, że poddałem się leczeniu zamkniętemu. Była to kuracja odwykowa w zakładzie psychiatrycznym. Byłem oficerem w wojsku niestety szybko zostałem zwolniony przez moją chorobę. W wieku 25-30 lat byłem kilka razy na odwykówce: 3 lub 4 razy. Po kolejnej, ostatniej kiedy wróciłem do spożywania alkoholu uznałem, że nic mi nie pomoże i nie warto się leczyć .

Zostawiłem więc rodzinę i ruszyłem w Polskę. Przez ostatnie 25 lat będąc samotny bez skrępowania piłem alkohol. Pracowałem ciężko, a zarobione pieniądze przepijałem. Nie zawsze mogłem pracować, więc żebrałem, żeby mieć na alkohol. Organizm mój chłonął każdą ilość alkoholu i pod każdą postacią. Piłem wszystko co zawierało alkohol, a więc wódkę, piwo, wino, denaturat, autowidol, płyn do mycia okien, spirytus salicynowy, woda brzozowa po goleniu, krople zawierające alkohol.

W wieku 55 lat po kolejnym długim ciągu pijackim, kiedy to już nie widziałem nieba, postanowiłem przestać pić. Oczywiście okresy nie picia zdarzały się w przeszłości. Trwały one w granicach 3-4 miesiący po czym następował nawrót. Ostatnio nie piłem, trzymałem się siłą woli i antykolem. W tym okresie skorzystałem z dobrodziejstwa terapii Pana Góreckiego. Terapia pomogła. Od ponad 3,5 roku nie wziąłem kropli alkoholu, co więcej mam przeczucie i wewnętrzną moc, że już więcej nie wezmę alkoholu do ust. Poprostu nie mam takiej potrzeby. To jest jakby alkohol nie istniał, a jeżeli istnieje to nie dla mnie. Szkoda, że tak późno, ale cieszę sie, że jeszcze wróciłem do trzeźwego życia.
 
Po terapii z dnia na dzień czułem się co raz lepiej, nie myślałem o przeszłości, o tym co straciłem. Zacząłem myśleć co mogę zyskać. Mam teraz 59 lat. Cięszę się każdym nowym dniem. Od roku nie palę papierosów. Paliłem bardzo dużo, ok. 60 sztuk na dobę.

Dzięki terapii pomimo już takiego wieku czuję , że odzyskałem życie. Panie Górecki serdecznie dziękuję za okazaną mi pomoc, wyciągnięcie mnie z alkoholizmu i nikotynizmu.

Janusz
Odstawiłam alkohol i myślę że już ...Poprzedni
Ocaliłem swoją rodzinęNastępny

zobacz również

Gabinet hipnoterapii i psychoterapii im. prof. Marii Szulc

ul. Mierosławskiego 15/1, 01-549 Warszawa

tel.: 22 839 21 61

tel. kom. 606 366 994

e-mail: info@gabinet-hipnozy.pl