Szkolenie podstawowe

Szkolenie podstawowe

Moduł I

Szkolenie podstawowe z hipnozy i hipnoterapii z elementami psychoterapii.

Szkolenie jest przeznaczone dla psychologów, lekarzy, pedagogów, osób pracujących zajmujących się terapią. Dla każdej osoby, która chce poznać fenomeny hipnozy i hipnoterapii, czuje potrzebę osobistego rozwoju, niesienia pomocy innym oraz dla tych, którzy odczuwają potrzebę wzięcia udziału w szkoleniu.

Trener, wykładowca

Wojciech Górecki, psycholog, certyfikowany psychoterapeuta, hipnoterapeuta. Asystent Profesor Marii Szulc.

Prowadzone szkolenie dzięki sprawdzonej metodologii pozwali Tobie uzyskać podstawowe umiejętności do stosowania hipnozy i hipnoterapii . Jest to moja autorska metoda hipnoterapii, która została opracowana po wieloletniej obserwacji, szkoleniach i doświadczeniu. W Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego napisałem pracę magisterską. Dotyczyła ona leczenia uzależnień z wykorzystaniem technik hipnotycznych.

Jaką wiedzę i umiejętności zdobędziesz w trakcie szkolenia?

Otrzymasz obszerny skrypt szkoleniowy, w którym zawarta jest wiedza teoretyczna i praktyczna, a w tym bardzo dokładny opis sesji pacjentki z przeprowadzonego procesu hipnoterapii według opracowanej przez mnie metody z elementami psychoterapii. W drugim module otrzymasz następny skrypt szkoleniowy, w którym znajduje się dalszy ciąg opisu hipnoterapii dwóch sesji pacjentki.

Dodatkowe materiały jakie otrzymasz, ułatwią pogłębianie wiedzy w procesie teoretycznym i praktycznym z hipnozy i hipnoterapii. Stosownie do swojego zaangażowania będziesz mieć możliwość:

 1. poznania etiologii hipnozy i hipnoterapii
 2. poznania techniki wprowadzania w trans pacjenta.
 3. poznania skuteczności hipnozy w procesie terapeutycznym, w leczeniu zaburzeń nerwicowych, stanów depresyjnych, lęków, fobii i uzależnień.
 4. poznania podstawy psychologii ogólnej, rozwojowej, psychoterapii i struktury psychicznej człowieka (jest to niezbędne do prowadzenia hipnoterapii).
 5. nauczenia się budowania kontaktu z klientem, aby proces hipnoterapii odniósł sukcesy (nawiązanie relacji terapeutycznej daje wysoki wskaźnik skuteczności).
 6. poznania indukcji hipnotycznych, które będziesz mógł wykorzystać z innymi osobami szkolenia i poprzez praktykę doświadczysz stanów hipnozy.
 7. poznania technik niezbędnych do tego aby wywołać skuteczny trans hipnotyczny u innych osób i u siebie przez autohipnozę.
 8. dowiedzenia się jak budować skuteczne sugestie w stanie hipnozy i post hipnotyczne
 9. nauczenia się metafor i stosowania ich do każdego przypadku zaburzenia klienta.
 10. poznania zjawiska analgezji hipnotycznej (znieczulenie miejscowe lub całkowite powodujące brak bodźców - zapachu, bólu)
 11. uzyskania wyciszenia ciała i umysłu, a tym samym dostęp do swoich uśpionych, czy wypartych zasobów.
 12. uzyskania wiedzy w obszarze psychologii systemów rodzinnych: patologie psychiczne w rodzinie, które są podłożem konfliktów i wzajemnych agresywnych zachowań (istotna wiedza, geneza na temat zaburzeń i przyczyn u pacjentów korzystających z terapii).

Miejsce szkolenia

Warszawa Żoliborz ul. Mierosławskiego 15/1

Terminy szkoleń do wyboru:

Termin 13 - 15 WRZESIEŃ 2024
Termin 18 - 20 PAŹDZIERNIK 2024

Godziny zajęć:

piątek 16.00 – 20.00
sobota 10.00 – 18.00
niedziela 10.00 – 15.00

Koszt szkolenia 1800zł

Zainteresowanych pozostałymi szkoleniami zapraszam do zapoznania się z ofertą szkoleń dla różnych poziomów zaawansowania.

Formularz zgłoszenia na szkolenia

Wybierz rodzaj i termin szkoleń:

Szkolenie podstawowe: 13 - 15 WRZESIEŃ 2024

Szkolenie podstawowe: 18 - 20 PAŹDZIERNIK 2024

Szkolenie zaawansowane: 15 – 17 LISTOPAD 2024

Szkolenie zaawansowane: 17 – 19 STYCZEŃ 2025

Szkolenie specjalistyczne: 31 STYCZEŃ - 2 LUTY 2025

Szkolenie specjalistyczne: 14 – 16 MARZEC 2025

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów związanych z obsługą i organizacją zamawianego szkolenia. Rozwiń

Administratorem danych osobowych jest Gabinet Psychoterapii i Hipnoterapii im. prof. Marii Szulc Szkolenia w Warszawie, ul. Mierosławskiego 15/1. Podanie danych osobowych ma charakter dobrowolny oraz przysługuje prawo dostępu do nich, ich poprawiania i anulowania. 

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z wyrażeniem i akceptacją  Polityki prywatności na przekazanie danych osobowych podanych w formularzu Gabinetowi im. prof. Marii Szulc Hipnoterapia i Psychoterapia Szkolenia.

Zapoznałem się z komunikatem i akceptuję jego postanowienia

Gabinet hipnoterapii i psychoterapii im. prof. Marii Szulc

ul. Mierosławskiego 15/1, 01-549 Warszawa

tel.: 22 839 21 61

tel. kom. 606 366 994

e-mail: info@gabinet-hipnozy.pl