O nas

O nas

Psycholog, psychoterapeuta, hipnoterapeuta.

Ukończył studia psychologiczne na Uniwersytecie Kard. Stefana Wyszyńskiego w Warszawie - Wydział Filozofii Chrześcijańskiej - Instytut Psychologii. Podyplomowe Studium Relacji Interpersonalnych i Profilaktyki Uzależnień. Podyplomowe Studium Mediacje Rodzinne.

Uczeń wybitnego hipnologa prof. Marii Szulc, która wypracowała biostymulację jako psychoterapeutyczną metodę leczenia. Prowadzi Gabinet Psychobiostymulacji im. prof. Marii Szulc w Warszawie od 2001 roku. Wykorzystując wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę psychologiczną osiąga bardzo dobre wyniki w terapii.

Jako jedyny w Polsce stosuje metodę psychobiostymulacji i hipnoterapii, które cechują się wysoką skutecznością w leczeniu uzależnień (alkoholizmu), nerwic i depresji. Wciąż uaktualnia i poszerza swoją wiedzę z zakresu psychologii i hipnologii, prowadząc badania naukowe. Uczestniczy w różnorodnych kursach, szkoleniach i seminariach. Jest członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie oraz członkiem zwyczajnym Sekcji Naukowej Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, która jest członkiem zwyczajnym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (European Association for Psychotherapy – EAP http://www.europsyche.org).

Wybrane certyfikowane kursy i szkolenia:

W 2017 roku ukończyłem studia psychologiczne w Instytucie Psychologii na Uniwerystecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Podjąłem studia, ponieważ zawsze fascynowały mnie psychologiczne aspekty funkcjonowania człowieka. W mojej pracy najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek. Wierzę, że w każdym drzemią zasoby do radzenia sobie z trudnościami, a moim zadaniem jest pomoc w ich odnalezieniu. Niezwykle bliskie jest mi podejście Miltona H. Ericksona, który uważał, że „od początku terapii pacjenci dysponują wszystkimi zasobami potrzebnymi do osiągnięcia celu terapii. Zadaniem terapii (…) jest sprawienie, by pacjenci uzyskali dostęp do dotychczas nierozpoznanych potencjałów umożliwiających zmianę”.

Nieustannie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach oraz kursach. Jestem w trakcie 4-letniego procesu szkoleniowego w Polskim Instytucie Ericksonowskim (Kurs psychoterapii ericksonowskiej atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego).

Wybrane ukończone kursy i szkolenia:

Gabinet hipnoterapii i psychoterapii im. prof. Marii Szulc

ul. Mierosławskiego 15/1, 01-549 Warszawa

tel.: 22 839 21 61

tel. kom. Wojciech Górecki 606 366 994

tel. kom. Andrzej Górecki 604 699 698

e-mail: info@gabinet-hipnozy.pl