O nas

O nas

Wojciech Górecki

Byłem asystentem wybitnego naukowca, hipnologa prof. Marii Szulc, która wypracowała biostymulację jako psychoterapeutyczną metodę leczenia. Prowadzę Gabinet im. prof. Marii Szulc w Warszawie od 2001r., jako jedyny w Polsce stosuję w psychoterapii metodę psychobiostymulacji, którą cechuje wysoka skuteczność w leczeniu uzależnień (alkoholizmu), nerwic i depresji. W pracy wykorzystuję wieloletnie doświadczenie oraz szeroką wiedzę psychologiczną, którą wciąż uaktualniam i poszerzam, prowadząc badania naukowe i uczestnicząc w różnorodnych kursach, szkoleniach i seminariach.


Jestem członkiem zwyczajnym Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich w Warszawie oraz członkiem zwyczajnym Sekcji Naukowej Psychoterapii Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich, która jest członkiem zwyczajnym Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii (European Association for Psychotherapy – EAP http://www.europsyche.org).


W trakcie studiów w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie prowadziłem badania nad skutecznością metody psychoterapeutycznej prof. M. Szulc, badałem osoby przed terapią i po jej zakończeniu. Pacjenci, którzy ukończyli terapię potrafili skuteczniej radzić sobie ze stresem, poprawiła się ich kondycja psychiczna, dzięki czemu optymistycznie spoglądali w przyszłość, wzrósł ich poziom zaufania do siebie, czuli się odpowiedzialni za swoje życie. Skuteczność terapii wynosi 87 procent, jako metoda terapeutyczna jest godna szerszego zastosowania w praktyce klinicznej.


Polecam zapoznanie się z wydaną niedawno książką „Potęga Podświadomości”, w której został przedstawiony dorobek naukowy prof. Marii Szulc oraz zarys moich osiągnięć.*


*Szulc M.: Potęga Podświadomości. Hipnoza i psychostymulacja. Wydanie rozszerzone. Wyd. Galaktyka. Łódź, 2018.

Wybrane ukończone kursy i szkolenia:

Gabinet hipnoterapii i psychoterapii im. prof. Marii Szulc

ul. Mierosławskiego 15/1, 01-549 Warszawa

tel.: 22 839 21 61

tel. kom. 606 366 994

e-mail: info@gabinet-hipnozy.pl